Široký sortiment plstěných a srstěných klobouků Werra tvoří vhodný oděvní doplněk pro zájmové a profesní skupiny myslivců, lesníků, rybářů a milovníků přírody. V segmentu pánských a dámských vycházkových klobouků tyto nabízíme v řadách Werra Clasic a Werra Style. Všechny klobouky tvoří designově propracované vzory, v kvalitním materiálovém provedení s vysokým podílem ruční práce. Účelnost, kvalita a elegance jsou společným rysem kolekce Werra.

Hat
novinka 130

29.11.2020

I v této nelehké době jsme pro Vás připravili několik nových klobouků zařazených do tradiční kolekce WERRA Hunting, které Vám představujeme nejen na počátku adventu, ale i v době očekávání zlepšení epidemické situace. Budeme se společně s Vámi těšit na setkání při loveckých akcích a prožití příjemných chvil s mysliveckými kamarády....
novinka 131
Cena poštovného u zásilek doručovaných Českou poštou, s.p., dle ceníku ČP byla stanovena na 210,- Kč s dobírkou, bez dobírky 160,-Kč. Cena přepravného prostřednictvím společnosti PPL, a.s. je stanovena na 170,- Kč s dobírkou a 135,- Kč bez dobírky.
novinka 184